AllCars.lv
March 25 2019 21:59:00
Tagad saitā
· Viesi: 10
· Lietotāji: 0

· Lietotāji: 655
· Jaunākais lietotājs: namyvon

Reklāma
protuning.lv
Skatīt pavedienu
AllCars.lv » REMONTA ZONA » CITS
 Izdrukāt tēmu
problēma ar subi!
ordii
tas viens ko restepa teica, banaanvadu velc pa vienu pusi mashinai, masu/plusu pa otru pusi un ja nepazuud tad banaanvadu nopeerc normaalu.. taa ap 10ls tumshi zila krasa ir labs parasti, taads ap pieciiti un tuuningzilaa caurspidiigi spidiga gumijaa ietvertais ir gavno un arii rada taadas probleemas :)
successwaves.com/wordpress/wp-content/uploads/2013/12/truestory.jpg
www.200sx.lv/forum/files/thumbs/t_12419381_630.jpg

www.windcitycars.lv
krish
man taada probleema bija kad masas vads pa ssvaku bija doma2

Dj_BaSs
Es atradu vainu, kabelim viss okei, ģenerātors iet postā, kā atvieno nost no lādēšanas, tā nečīkst vairs, kā pieliek tā atkal.

Re5tepa
Kad noslāpē auto, tak ar nefono, ne?!
tas var arī nebūt ģenerators.
pirms taisi ģeneratoru, pārliecinies, ka elektrības vadi neiet blakus lienāram vadam.

to ģeneratora fonu taisa visi. ;)

Dj_BaSs
nop, kad noslapee tad klusums.

Dj_atoms
Kāda starpība, noslāpē vai atvieno ģenerātoru viņš nelādē kad ir atvienots vai kad negriežas-rezultāts viens...

Akustikas vadus velkam pa vienu mašīnas pusi un barošanas vadus pa otru pusi un nefonēs... Liec taču mieru tam nabaga ģenerātoram un pārskati prātīgi vadus!

Dj_BaSs
es jau esmu izvilcis pa citu pusi, bet tie vadi jau vienalga parklajas ar elektribas vadiem pie radio paneli un zem tepikja kur iet visa piiine uz aizmuguri, taka nekas nemainaas.

dnb623
ganjau ka būs pie vainas lineārās izejas,ieejas .skanot mūzikai nav nokritis kāds vads vai zudis kontakts pastūzim, maģim,kondensatoram????
content8-foto.inbox.lv/albums85321305/otto5/15-06-2006/interior-upgrate-edited-1-copy-edited-1.png

Re5tepa
gar pīni ar nedrīkst laist. izlaid, pa vidu, labo, kreiso malu, via kautvai pa jumtu, tik ne gar citiem auto vadiem. vai vismaz pa vietām, kur max maz iet paralēli.

tak samaksā kādam, lai izdara kā nākas, ja pašam nesanāk.

testa variantā, izlaid to vadu pa salonu(ne zem apšuvumiem)

ordii
noshaut par maz, bet maini gjengjeri paljube buus labais lugt
aamen
www.200sx.lv/forum/files/thumbs/t_12419381_630.jpg

www.windcitycars.lv
Pārlēkt uz forumu: