AllCars.lv
March 25 2019 21:45:02
Tagad saitā
· Viesi: 5
· Lietotāji: 0

· Lietotāji: 655
· Jaunākais lietotājs: namyvon

Reklāma
AMriepas.lv
Skatīt pavedienu
AllCars.lv » REMONTA ZONA » CITS
 Izdrukāt tēmu
problēma ar subi!
pecka
Sveiciens tautai! Vakar braucot nodot uguņus uz Rīgu, tika konstotēts, kad skan dziesma ar baigajiem basiem pastuprinātājs vnk izrubās! paiet 2-3 sec atkal ieslēdzās, kas varētu būt par šaisi! ar vadiem īsti neesmu draugos! :)

keny
shtrome trukst man liekas domaa hvz
Izlaboja keny kad 04.04.2010 22:39

Minka
izskatās ka masas vads nav pietiekami piestiprināts vai ir nokritis!
Sāc ar to!
;)“It always seems impossible until its done.”;)

www.allcars.lv
pecka
Minka rakstīja:
izskatās ka masas vads nav pietiekami piestiprināts vai ir nokritis!
Sāc ar to!

par štromi, jau domāju, bet pēc idejas, to nekompencē kondensātors?
bet masas vadu rīt obligāti pārbaudīšu!

Vents S
man ir gadijies ka subi slēdzās nost, kad pārkarst, bet tas tik vasarā. domaa

Azazelo
Pastūzis par švakumusic

rufulis
es varu notirgot savu pastūzi ja kas ;) pa 50ls :D

absurds
te var dabūt pastūzi pa 25ls ;) http://www.bmwlie...t31-60.htm

www.bmwliepaja.lv
pecka
Amplis rakstīja:
Pastūzis par švakumusic

muļķības! tas pats subis un pastūzis cita auto ar to pašu maģi utt skanēja un nerubījās ārā, vienīgais nebija kondensātors! Rīt sākšu ar vieglāko! Pārbaudīšu masas vadu! :)

intelis
Nav problēma ar subi( ja nu vienīgi tā, ka nav tāda), bet par audio tēmi.
Autiņam viena tumba čerkst. Skan tā, it kā būtu izpirsta. Bet ne visu laiku. Brīžiem skan normāli kā jāskan, brīžiem skan kā izpirsta. Kāda diagnoze varētu būt? doma2

Edman
pastūzis iet pie tēviem

intelis
nav man tāda manta(vismaz nekur neesmu redzējis). Pa taisno nāk no maģa.

ljot4ik
intelis rakstīja:
nav man tāda manta(vismaz nekur neesmu redzējis). Pa taisno nāk no maģa.

putekļi tumbā iekšā. vektrā bija tāda pati herņa, izpūtu riktīgi ar lielo spiedienu tumbu un viss pazūda

edited: putekļi domāts smiltis un citās šaizes
Izlaboja ljot4ik kad 11.05.2010 13:43
==============================
24.media.tumblr.com/6aa48abc1bfd83fa0f8bd3c84c8fd41d/tumblr_mhjwuzfBhG1s0fajoo1_250.gif

intelis
Skaidrs. Pieputējusi man viņa ir tā pamatīgi, it sevišķi pēdējās dienās pēc pāris izbraucieniem pa graņkerofku bez tepiķa un caurumiem grīdā shura Kādam nav kompresors ar ko man viņu izpūst? Pašam ar muti pūst nebūs tik iedarbīgi. Bet protams ne jau tāds kompresors ka visa tumba aiziet pa pieskari shura

ljot4ik
intelis rakstīja:
Skaidrs. Pieputējusi man viņa ir tā pamatīgi, it sevišķi pēdējās dienās pēc pāris izbraucieniem pa graņkerofku bez tepiķa un caurumiem grīdā shura Kādam nav kompresors ar ko man viņu izpūst? Pašam ar muti pūst nebūs tik iedarbīgi. Bet protams ne jau tāds kompresors ka visa tumba aiziet pa pieskari shura
.

STATOIL Esperanto vai Brīvības ielā vai arī LUKOIL ganību ielā tev noteikti palīdzēs ;)
24.media.tumblr.com/6aa48abc1bfd83fa0f8bd3c84c8fd41d/tumblr_mhjwuzfBhG1s0fajoo1_250.gif

JANCUKS
intelis rakstīja:
Nav problēma ar subi( ja nu vienīgi tā, ka nav tāda), bet par audio tēmi.
Autiņam viena tumba čerkst. Skan tā, it kā būtu izpirsta. Bet ne visu laiku. Brīžiem skan normāli kā jāskan, brīžiem skan kā izpirsta. Kāda diagnoze varētu būt? doma2

Man ar tāda problēma reiz bija - izpūtu un skan Z_bis! music

ljot4ik
krč tavs uzdevums sekojošs:

- ta šaize parasti sakrājas starp magnētu un to provoloku (nezinu ka latviski, sorry, bildē apzīmēts ar dzeletno krāsu), tāpēc arī skaņas nekādas nav. tavs uzdevums dabūt ārā visu to šaizi.

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/72/Loudspeaker_scheme.jpg

intelis
Darīts. Kex izpalīdzīja. Skan normāli tagad.

Dj_BaSs
Problēma ar tumbām mašīnā.
Kad ieslēdz pastūzi (rādžis izslēgts), tad aizmugurējās tumbās šausmīga švīkstoņa, kad gāzē tad palielinās un kad nomet gāzi paliek mazāka, karo4 mainot abarotus mainās skaņas skaļums, kad ieslēdz rādži un uzliek dziesmu tad tā švīkstoņa paliek nedaudz mazāka bet nepazūda, domāju ka pie vainas ir lētais kabelis no rādža uz pastūža, bet nē tas nav pie vainas.
Varbūt kads zin kas pa problēmu?

Re5tepa
pārvelc pareizi lineāros vadus uz pastiprinātāju.
tos nedrīskst laist gar strāvas vadiem.

Pārlēkt uz forumu: