AllCars.lv
December 10 2018 18:25:48
Tagad saitā
· Viesi: 2
· Lietotāji: 0

· Lietotāji: 653
· Jaunākais lietotājs: gestrs

Reklāma
AMriepas.lv
Skatīt pavedienu
AllCars.lv » MŪSU BRAUCAMIE » Mūsu auto
 Izdrukāt tēmu
Kasparis e30
Kasparis
šķiet, šeit viss notiek lēnām un rūpīgi, tā kā man izdevās iegūt tikai spiegu foto ar Kasparis'a e30, oficiālās bildes plašākai publikai būs pieejamas pēc ženēvas autošova jau nu nē, bet pēc sniega attīrīšanas jau nu noteikti...
pic2.fotki.lv/photos2/10/W0002987/000298700/000029869901_%23_2_%23_Kasparis.jpg
auto e30 324 pikapā, 91. gada vasaras metiens rock2

cik noprotams, viss vēl ir procesā, bet mazliet nobremzējies (tas redzams pēc tukšajiem caurumiem miglas lukturu vietās un pēc sniega kārtas uz šī burvīgā auto...)
Kaspars vienīgi vēlējās piekomentēt šo bildi un pauda lepnumu, ka, kamēr citiem ir problēmas ar lukturu reflektoriem un gaismu kā tādu, tikmēr veciem bembjiem viņi tiek vnk nopi$ti melni un po... rock
Nākošajās bildēs būšot redzams pilnībā izplēsts salons, jo visi tā dara... un Kaspars apsolījās arī sīkāk aprakstīt un izstāstīt kas, kā un kāpēc tiek darīts...
Nu, ko, gaidīsim, redzēsim... mhihi
www.e30.lv/signaturepics/sigpic3657_1.gif

intelis
Gribēšu redzēt kāda ir redzamība pa nakti ar melniem reflektoriem domaa

Kasparis
intelis rakstīja:
Gribēšu redzēt kāda ir redzamība pa nakti ar melniem reflektoriem domaa

savā būtībā jau tās ir tikai hella smoked replikas ;), ar jauniem stikliņiekm, protams...

intelis
Tālajos arī nopūti reflektorus?

Kasparis
kā var iedomāties ka jānopūš reflektori maaca ??? gan jau ka e30.lv sen esi izpētījis, kā jātaisa tās replikas ... ;)

intelis
Nu tad skaidrs. Es domāju ka visos nopūti reflektorus emo
P.S.
Tās skaitās nevis Hella Smoked, bet Hella Dark replikas. mhihi

Kasparis
http://www.r3vlimited.net/board/showthread.php?t=94540
2fuck mhihi

Kasparis
ne gluži e30, bet tikai man otrs auto - e34...
Atrodam 1 atšķirību...
content20-foto.inbox.lv/albums126856260/casparjep/e30-2/S6007841.jpg
content20-foto.inbox.lv/albums126856266/casparjep/e30-2/S6007842.jpg

Dj_atoms
allcars.lv uzlimite baltaa krasaa?

Kasparis
Baltā gan, būtu diskiem dzeltena maliņa un dzelteni moldingi rock2, moš būtu dzeltenu līmējis mhihi

Kasparis
content20-foto.inbox.lv/albums129592352/casparjep/e30/S6007973.sized.jpg
content20-foto.inbox.lv/albums129592363/casparjep/e30/S6007975.jpg

Cepums tams, kurš pateiks no kā ir tapusi lūpiņa, tie kas jau zina nesaka un pateikšu priekšā ka tā ir bufera aukšdaļa... rock
content20-foto.inbox.lv/albums129592358/casparjep/e30/S6007974.sized.jpg
content20-foto.inbox.lv/albums129592381/casparjep/e30/S6007978.sized.jpg
Izlaboja Kasparis kad 09.05.2010 15:43

intelis
Pie šādas lūpas prasās touringa sliekšņus.
Cepums par izdomu super

Edman
e34 smuks mhihi

KeX
Normāla lūpiņa no vw golf3 priekšējā bufera augšmalas! emo

Kasparis
Tātad KeX'am cepums ;) trešais golfs tomēr ir noderīga lieta, sākumā likās, ka būs par traku, bet gandrīz pat pašam patīk...
E34, konkrētajā izpildījumā 525 (m50b25), ir tiešam patīkams auto, kluss, mīksts, jaudīgs un pa pilsētu attiecīgi pietiekami rijīgs, kas arī bija viens no iemesliem pārkāpt atpakaļ e30 pie kam šoreiz dīzelī, ekonomija pilsētā ir iespaidīga, bet tā kā apstākļi nespiež, tad e34 tiek nodots sievas rokās un arī tiek izmantots kā auto tālākiem izbraucieniem ārpus pilsētas...
Arī Inteli varu nomierināt ,touringa sliekšņi man ir, tikai atlicis viņus nokrāsot un pielikt rock

šis foto arī sniedz atbildi - auto ir nepieciešams pārkrāsot priekšas un aizmugures buferus un visu kas nāk uz leju no moldingu līnijas, attiecīgi augšup no moldingiem pagaidām pilnībā pietiks ar pulēšanu... arī jaunuzbūvētā lūpa ir jāpabeidz, viņa tur tā provizoriski tikai pielikta...
content20-foto.inbox.lv/albums129592369/casparjep/e30/S6007976.jpg

Manā skatījumā aizmugurei optimāls sēdinājums, priekšu varbūt likšu zemāku, bet tur skatīsimies kā sanāks ar kartera aizsargu..
content20-foto.inbox.lv/albums129592375/casparjep/e30/S6007977.sized.jpg

Nekas jau īpašs nav, parasts 19 gadus vecs auto, bet, tomēr, gribas, lai ir patīkami un glīti...
Aprīkojums pieticīgs - M-tech2 stūre, priekšējie elektriskie logi,lūka, spoguļi... visas melnās fāras pavarotus utt utt esmu taisījis/salicis pats
Tuvākie plāni: nokrāsot kas krāsojams, pielikt sliekšņus, ielikt miglas, ksenonu tur un tur rock, nomelnēt griestus, notonēt logus cik nu tas ir pieļaujams, citādi sajūta ka brauc ar akvāriju emo, samainīt aizmugures amortizatorus pret mazliet mīkstākiem salikt līdz galam salonu un kārtīgi iztīrīt emo

Nekad nebiju domājis ka ko tādu darīšu ar dīzeļauto, bet tas viss pateicoties draudzīgajam patēriņam un, patiesi nesliktajām 2,4 motora gaitas īpašībām.

To kas jau ir izdarīts pastāstīšu citreiz vai labāk neteikšu nemaz, normāls cilvēks vnk nopirktu gatvu auto un nepi$to$...

hashman
Vnk ok
Un ja tā padomā,tiešām padomā,nevis padomā,un to vien izdomā ka vajag padomāt. :naac:

http://content5-foto.inbox.lv/albums122009663/ukst
intelis
Kasparis rakstīja:
..
To kas jau ir izdarīts pastāstīšu citreiz vai labāk neteikšu nemaz, normāls cilvēks vnk nopirktu gatvu auto un nepi$to$...

Cepums Tev, ka nenopirki jau gatavu auto. Pašam visu darot vismaz zini kas ir kas tajā auto.

Kasparis
intelis rakstīja:
Kasparis rakstīja:
..

Cepums Tev, ka nenopirki jau gatavu auto. Pašam visu darot vismaz zini kas ir kas tajā auto.

Es jau līdz šim zināju no iepriekšējiem... vnk tagad iet ātrāk, daudz paredzamāk un bez iepriekšējām kļūdām...
rekur mans EX / tagadējais absurds'a auto, kurš arī tika pārskrūvēts par 70%, automātkārbas likvidēšanu ieskaitot... mhihi
content8-foto.inbox.lv/albums94701959/casparjep/e30/S6006246.jpg
content8-foto.inbox.lv/albums94701979/casparjep/e30/S6006248.sized.jpg

intelis
Es droši vien ar grūtībām šķirtos no šī pelēkā eksemplāra.

zakis
Kasparis rakstīja:
samainīt aizmugures amortizatorus pret mazliet mīkstākiem

Tev pārāk cieti amīši? Man ir mīksti amīši un gribu kko cietāku pakaļā. Varam mok kko sabīdīt? :D

Pārlēkt uz forumu: