AllCars.lv
September 28 2021 05:28:07
Tagad saitā
· Viesi: 8
· Lietotāji: 0

· Lietotāji: 657
· Jaunākais lietotājs: Lauris11

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un restauracija.
Skatīt pavedienu
AllCars.lv » JOKI, BILDES, VIDEO, AUDIO » Pasmaidam, smejamies, rēcam... :D
 Izdrukāt tēmu
joke
KeX

GATIS777

Izlaboja GATIS777 kad 05.03.2010 16:13
www.vwgolfklubs.lv/golf.gif

www.vwgolfklubs.lv
KeX
oskarsmiglans.site90.net/lv_l_2009100308040364916.jpg

ks
www.kovaa.com/PhotosX/309_524_Renault_Megane_Trophy.jpg
If the car's too loud, you're too old!!!!

hashman
Paskaties cik rēcīgi. garzemi
http://www.draugi...nobrain.dk
Un ja tā padomā,tiešām padomā,nevis padomā,un to vien izdomā ka vajag padomāt. :naac:

http://content5-foto.inbox.lv/albums122009663/ukst
Poljza
ru.fishki.net/picsw/032010/03/post/deti/deti026.jpg

de.fishki.net/picsw/032010/03/post/deti/tn.jpg

ru.fishki.net/picsw/032010/03/post/deti/deti010.jpg

ru.fishki.net/picsw/032010/03/post/deti/deti016.jpg

hashman
sitsevireec

mhihi
Un ja tā padomā,tiešām padomā,nevis padomā,un to vien izdomā ka vajag padomāt. :naac:

http://content5-foto.inbox.lv/albums122009663/ukst
intelis
Šovakar bij labs prikols!
Braucu pa tramvajtiltu pāri un runāju ar draudzenes senci. Izdomāju ka izmetīšu līkumu gar kurzemi un pārkārtojos vidējā joslā. Skatos neviens nav priekšā, forši - pirmais pie luksafora. Runājam un pēkšņi pamanu ka kaut kas nav kā vajag. Paskatos pa kreisi - a tur viens fāterītis ar muterīti abi lūr mums tā dīvaini virsū.
Man pirmie vārdi:
- Kur tie apstājušies?
Beigās saprotu ka nav vietējie vai kas pa problēmu un palikuši uz sliedēm. Nav galā pie luksafora nobraukuši blakūm sliedēm.
Es tik nepamanīju vai viņi man apstājās blakūm vai es viņiem nostājos blakūm reec2 Abi ar draudzenes senci ierēcām, kā šie abi lūrēja uz mums. Pēc sejas izteiksmēm jau šķiet ka es viņiem apstājos blakūm emo

intelis
Pie jaunsaimnieka seta krize,naudas nav,bet dzivnieki aiz bada riko sapulci un visi vienbalsigi nobalso,ka jaunsaimnienieks japamet,kamer visi vel bada nav nospragusi.Domats darits.
Visi sastajas rindina un dodas projam,bet pa celam satiek setas kranci,tofiku.Gailis pieiet pie tofika un jauta.
Tofik,kapec tu nenac ar mums?...bet tofiks atbild.Es sodien neiesu,bet pagaidisu piektdienu.Gailis nesaprasana jauta,kapec tiesi piektdien,bet ne sodien?...bet tofiks mierigi atbild,es vakar dzirdeju,ka saimnieks teica,ja mes lidz piektdienai nedabusim naudu,tad varesim tofikam pimpi sukat.

shikaka07
intelis rakstīja:
Pie jaunsaimnieka seta krize,naudas nav,bet dzivnieki aiz bada riko sapulci un visi vienbalsigi nobalso,ka jaunsaimnienieks japamet,kamer visi vel bada nav nospragusi.Domats darits.
Visi sastajas rindina un dodas projam,bet pa celam satiek setas kranci,tofiku.Gailis pieiet pie tofika un jauta.
Tofik,kapec tu nenac ar mums?...bet tofiks atbild.Es sodien neiesu,bet pagaidisu piektdienu.Gailis nesaprasana jauta,kapec tiesi piektdien,bet ne sodien?...bet tofiks mierigi atbild,es vakar dzirdeju,ka saimnieks teica,ja mes lidz piektdienai nedabusim naudu,tad varesim tofikam pimpi sukat.

shis lapsssreecmhihi
chzmemebase.files.wordpress.com/2011/08/memes-wait-for-it.gif

Kasparis
2 IN 1 JEB "URLAS SAPNIS"
www.istyle.lv/wp-content/uploads/2010/03/ea_mega_chic-468x485.jpg

intelis
Padauza pie loga, bet iekšā nenāk shura

Minka
pareizāk ir -

Padauza pie durvīm un nenāk iekšā!!!

gribētu redzēt kā pa logu ienāktu... crazy īpaši jau ja padauza garzemi

www.allcars.lv