AllCars.lv
August 25 2019 17:37:22
Tagad saitā
· Viesi: 7
· Lietotāji: 0

· Lietotāji: 654
· Jaunākais lietotājs: PezoNorkys

Reklāma
protuning.lv
Skatīt pavedienu
AllCars.lv » JOKI, BILDES, VIDEO, AUDIO » Pasmaidam, smejamies, rēcam... :D
 Izdrukāt tēmu
joke
ljot4ik
www.millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com/im/lt_l_2010020501340120331.jpg
==============================
24.media.tumblr.com/6aa48abc1bfd83fa0f8bd3c84c8fd41d/tumblr_mhjwuzfBhG1s0fajoo1_250.gif

M3R
Vislielākā cūcība, ko var izdarīt džeks - pārgulēt ar meiteni un pēc tam neapstiprināt viņu 'draugos'..(Anna 14 gadi)

ko labāk? skaistu sievietu, kura krāpj vai kroksi? - es labāk torti ēdu kolektīvi nekā viens graužu sūdu
#давайдосвидания

allcars.lv
ljot4ik
Dēls,auskari ir tikai pirātiem un pediņiem, bet paskatoties ārā pa logu es nevienu kuģi neredzu.
==============================
24.media.tumblr.com/6aa48abc1bfd83fa0f8bd3c84c8fd41d/tumblr_mhjwuzfBhG1s0fajoo1_250.gif

Minka
http://fwd.poster...th-pens-as pupi crazy

www.allcars.lv
intelis
FBI izsludina konkursu aģenta darbam. Līdz galējai atlasei nonākuši trīs kandidāti - divi vīrieši un viena sieviete. Tiek uzdots pēdējais pārbaudes uzdevums. Katram kandidātam iedod ieroci un tiek sacīts: Aiz šīm tērauda durvīm sēž jūsu sieva, ejiet un nogaliniet viņu!
- Jūs tak to nedomājat nopietni?, vaicā pirmais kandidāts. Nē, to es nedarīšu!
- Tad jūs neesat šim darbam piemērots, varat iet.
Nākamais kandidāts ieiet norādītajā telpā, uzkavējas tur kādu brītiņu, tad atgriežas saraudātām acīm.
- Es mēģināju, taču nespēju to izdarīt.
- Tad arī jūs neesat atbilstoš, ejiet.
Sieviete saņem to pašu uzdevumu, viņai jānogalina vīrs. Viņa ieiet telpā, dzirdami šāvieni, tad skaļi bļāvieni, saucieni, dauzīšana pret sienu un durvīm, līdz iestājas klusums. Sieviete iznāk no telpas, noslauka sviedrus no pieres un saka:
-Jūs bijāt tukšas patronas iedevuši, man nācās viņu ar krēslu nosist!

intelis
http://eu.wrangle...llection/0 Pamētājam onkuli.

Minka
http://biete.lv/?...

www.allcars.lv
KeX
www.skierpage.com/civic/images/ronal_teddy_bear_wheel.jpg
www.skierpage.com/civic/images/1500s_with_bear_wheels.jpg

M3R
shaadus kenijam super
#давайдосвидания

allcars.lv
intelis
Šķiet ka Liepājā arī esmu tādus redzējis!

Minka
www.myspaceallabout.com/photos/uncategorized/2008/03/16/earlylaptop.jpg

KeXa jaunais laptops...

www.allcars.lv
intelis
To jau nevar nosaukt par laptopu, bet kaut kādu mugur/vēder/plec topu emo

intelis
Siskpārnis paņēmis priekšā kaķi emo
www.bildites.lv/images/s8331a4azque0hjptqp4.jpg
www.bildites.lv/images/iunc88y9t0minlymi81.jpg

M3R
Top 10 Urlu baušļi

1. Tev nebūs paiet garām kādam sīkajam uz ielas un nepaprasīt viņam cigareti, pazvanīt, vai arī pajautāt: kapeiki estj?

2. Tev nebūs dzert dārgāku alu par Žiguļevskoje, jo galu galā: Mēs par savējiem!

3. Tev būs zināt visus rajona lombardus un to darba laikus no galvas.

4. Brokastīs, pusdienās, un vakariņās nedrīkst būt nekas treknāks par saules puķu sēklām, jeb tā saucamajām semučkām.

5. Tu būsi kruts un valkāsi tikai brendus, tādus kā: NaiC, Abibas, Puna, Arnami, un daudzus citus.

6. No rīta neaizmirsti uzvilkt treniņtērpu un lakādas kurpes, tas tev liks izskatīties, kā īstam džentlmenim.

7. Atceries, ka smagi jātrenējas katru dienu, divas 1,5kg hantelītes būs tieši tas, kas tev vajadzīgs lielai draudošai būdai.

8. Ķēdīte, neaizmirsti arī to no rīta uzvilkt, jo tajā slēpjas viss tavs spēks un gudrība.

9. Tev būs zināt visus maķ pere maķ, job tvaju maķ, un visus jaukos vārdus, kas nāk no mātes Krievijas.

10. Kad tev paliks 18, atceries, ka mašīna, kura tev jāpērk ir
balts bumers, vienalga kādā stāvoklī, galvenais, ka braucams, fakts
vien, ka esi bumerā, liks justies tev kā kādam no Brigadas aktierie
#давайдосвидания

allcars.lv
M3R
griiida chikens reec2

#давайдосвидания

allcars.lv
ks
e bal labsreec
If the car's too loud, you're too old!!!!

KeX
iblog.lv/wp-content/uploads/2009/10/aizver-muti-2.jpg
4.bp.blogspot.com/_bPnLUcVTVp0/SwR3IIFNr7I/AAAAAAAAAEA/wbdBInTEF40/s400/aizver-muti-1.jpg

M3R
reec
#давайдосвидания

allcars.lv
KeX
fanis.lv/blog/wp-content/uploads/2010/01/pachite.jpg

reec reec2 garzemi

KeX
Vieglāk ir atrast adatu siena kaudzē, nekā siena kušķi adatu kaudzē.

Sievietēm patīk vīrieši, kas prot par sevi pastāvēt… zem viņas tupeles!

Rezerves riepai būtu jābūt katram cilvēkam, bet vēlams automašīnas bagāžniekā, nevis uz vēdera…

Patiešām vientuļš tu esi tad, kad sāc atbildēt uz sava mobilā telefona operatora un bankas info īsziņām, jo nav neviena cita ar ko parunāt.

Valda uzskats, ka pēc vīrieša deguna lieluma var spriest par viņa locekli. “Ja tā ir taisnība, tad mans aug lielāks, kad es meloju,” nodomāja Buratino.

Tava redze ir patiesi slikta, ja kā rokaspulksteni tu izmanto sienas pulksteni, lai varētu saskatīt laiku.

1773. gadā bostonieši izgāza jūrā vairāku kuģu tējas kravas tā protestēdami pret augstajiem nodokļiem. Šis notikums oficiāli zināms kā “Bostonas tējas dzeršana”, bet neoficiāli kā “Bostonas Ice Tea”

Tradicionāli sievietes uz kāzām velk baltu kleitu kā uz priecīgu notikumu, bet vīrieši melnu uzvalku - tāpat kā uz bērēm… savas brīvības bērēm!

Politiķi ir kā putni – uzdirš tautai uz galvas un aizlido atvaļinājumā.

Pāris sakāmvārdi, kas iespējams ietver sevī kādu “gudrību”.

* Kas citam bedri rok, tam noteikti ir lāpsta!
* Kas neriskē, tas nedzer šampanieti. Kas pārāk daudz riskē – piedzeras!
* Ābols no ozola tālu nekrīt.
* Dari ko darīdams, bet neatstāj pierādījumus.
* Rīts gudrāks par tevi.
* Puisis kā ozols, meita kā zāģis.
* Labāk zīle rokā, nekā mednis lopā.
* Labi smejas tas, kam ir NOS.
* Atliec uz rītu to, ko vari izdarīt šodien.
* Kurš putniņš agri ceļas, agri krīt uz nerviem.
* Ja melns kaķis šķērso ceļu, tad viņam otrā ceļa pusē ir darīšanas – kāda vēl tur nelaime…
* Ja uz ielas satiec skursteņslauķi, diena būs laimīga, ja pieskarsies viņa pogai, – kļūsi laimīgāks, ja izdosies šo pogu noraut, kļūsi VĒL laimīgāks, bet ja nogrūdīsi skursteņslauķi no jumta – laime tevi nepametīs visu mūžu.

Pārlēkt uz forumu: