AllCars.lv
December 13 2018 13:54:11
Tagad saitā
· Viesi: 3
· Lietotāji: 0

· Lietotāji: 653
· Jaunākais lietotājs: gestrs

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un restauracija.
Skatīt pavedienu
AllCars.lv » MŪSU BRAUCAMIE » Mūsu auto
 Izdrukāt tēmu
haters gonna hate e30 by atoms
Dj_atoms
tātad, nosaukums jau izsaka visu, bet diezgan negaidīti tika ieķerts e30 priekš draudzenes(droši vien pats ar paspīdzināšu brauc :D )

tātad par auto, hmm, kaut kas jauns un ir interesanti, pa lielam viss ir komplektā tikai nedaudz apjaukts, taču vajadzīgās detāļas ir. Pirkšanas brīdī esoša M20B25 galva bija noņemta jo ir plaisa, līdzi bija vēl 3 galvas no kurām viena ir 2.7 emo Pašlaik ir uzlikta pareizā galva un jau ierūcināts. iskatās ka dzinēja darbība ir ok un esošajam M20B25 ir potenciāls :D

Par kuzovu? Īsumā sakot reti labi izdzīvojis... rūsa ļoti minimāli, caurrūsējušu caurumu nav. vienīgais kur jāiebrauc ar pusautomātu ir zem aizm.kreisā lukura stūrītī, bet pārējais ir čotkijs! :)

droši vien tālāk lai runā bildes,bet ja jūs domājat ka V.A.G ir pagātnē-tad kļūdāties autoparks nav samazinājies :D

content31-foto.inbox.lv/albums/d/dj_atoms/e30/20150319-204349.sized.jpg

content31-foto.inbox.lv/albums/d/dj_atoms/e30/20150319-204007.sized.jpg

content31-foto.inbox.lv/albums/d/dj_atoms/e30/20150319-203959.sized.jpg

content31-foto.inbox.lv/albums/d/dj_atoms/e30/20150319-203737.sized.jpg

tikko mājās :D

content31-foto.inbox.lv/albums/d/dj_atoms/e30/IMG-20150321-WA0000.sized.jpeg

Un tikko uzlikts pauris, laikam pēc ierūcināšanas vai tuvu tam :D

content31-foto.inbox.lv/albums/d/dj_atoms/e30/IMAG0586.sized.jpg

M3R
kaut kas neticams :D
#давайдосвидания

allcars.lv
Dj_atoms
Kas tieši nav ticams? :D :D

mar4ix
Es to ilgi nespēšu sagremot, lai veicas ;)
P.s. kad saliksi pa ielu braucamu, apsoli iedot noraut skaidu :D

Dj_atoms
Tas tev nav man jāprasa par skaidas noraušanu :D

P.s

pats šodien skatījies uz E46 :D tākā nemaz nesāc :D E30 ir klassika! :D

ZummZumm
iesaku reska nopirkt vel 3liekus m20b25 dzinejus.ja nakotnee negrasies iebast m50;)

Dj_atoms
kpc tad tā? tik trausls, vai?! :D manā skatījumā primitīvs čuguna klucis ar 12vārstiem :D nekā tāda lai vajadzētu vēl divus :D

Bet nu anyway iesākumā ir plāns iziet TA un tad visādi sīkumiņi jāčinī gan vizuālajam gan visam citam! :)

ZummZumm
konkreeti mans chakareejaas.draugam chakareejaas un draugu draugiem chakareejas:D draugs gadu atpakal mekleeja galvu-nevareja dabut-tgd iepircis 4gb naakotnei.jo sie paliek jau ar vien mazaak dziivi un reti.;)

jakas man daudz e30 detalu;)
Izlaboja ZummZumm kad 26.03.2015 12:31

Dj_atoms
Tas kas čakarējas to var sataisīt/saregulēt

ZummZumm
var jau papisties:) es kad pardevu savu dzineju,man no e30 foruma rakstija mekleeja tos dzinejus tadi chali kuriem e30 ir riktiigaaa stiigaaa un kapeiku neiepis uz savu huli.maini ko mainidams kaa chakarejas vinji taa chakareesies:)

bet ka mer iet tad jamin:)

Dj_atoms
Nu kamēr ies tikmēr arī mīsim

Azazelo
3.0 D arī čakarējas :D
Labam m20 ir spēksrock
Un, lai izdodas uzcelt kko labu.
MK1 tā arī neatdzima?

Dj_atoms
Mk1 dzimst paralēli audi projektam :D tikai netiek publicēts-intrigai :P:

P.s

Čakarējas jau viss ja nemāk/nevar sataisīt :D zinu pat cilvkēkus kam Pierburg 2E čakarējas pipuks

Azazelo
Ok. pec golfkluba tekstiem sapratu, ka metalurgs apēda :D

Dj_atoms
man golfklubs nepatika :D tur kaut kas vairāk laikam bija Mk1.lv, bet arī vecs topiksemo

sestdien jābrauc atkal uz garāžu, jāieliek žurkas radiātors un jātiek galā ar patrabokiem, jo M20 radiators gan ir pazudis... ķip esot bijis švaks or smth
tad arī jāmēģina normāli izsildīt beidzot! :)

Azazelo
To mēslu no žurkas ar izplesanās trauku sānā neliec, jotrauks ir zemāk par motoru ar visam no tā izrietošām sekām (nevar normāli atgaisot, vairums tek gar korpusu, dēļ kā ik pa laikam uzvāras). Liec no 324td lielo ar izplesanās trauku uz arkas vadītāja pusē.
www.realoem.com/bmw/diagrams/i/o/5.png
325e ir vēl šāds variants ar izplesanās trauku pasažiera pusē pie burkas
www.realoem.com/bmw/diagrams/i/p/2.png
ar šādu radiatoru
www.realoem.com/bmw/diagrams/s/z/56.png

Dj_atoms
Nu ideja jau laba, tikai nav jau tā radiatora bez izplešanās trauka :D darbā viens labs no žurkas mētājās na haļavu, sākumā domā ar to nevarētu paspridzināt kamēr atradīs normālu bez tā trauka?

bet nu vispār, pi*du , jāieliek no golfa :D :D (joks) :D :D bet izplešanās trauka vismaz nebūs :D

ZummZumm
Azazelo rakstīja:

3.0 D arī čakarējas :D
Labam m20 ir spēksrock
Un, lai izdodas uzcelt kko labu.
MK1 tā arī neatdzima?

nevienu reiz 2g laikaa,ftu ftu ftu-tie tak nenobraucami:) negribu neko teikt pa 2.0d ,bet e46 forumaa nepartraukti topiks (problema ar 2.0d dzineju) tiek kustinaats uz cilats visu laiku..:)
piekritu ka labiem m20 ir speks-bet kur vinji visi ir:D:D:D

man ir gan radiators gan izpleshanas trauks shofera pusee...;)
Izlaboja ZummZumm kad 27.03.2015 12:40

1ngus
nu skaidrs kam tas hulis aizgāja, arī ar brači izskatījām par iegādi lai aizlaistu daļās kaskis, pēc bildēm bundža iskatās laba, lai veicas! ;) un ja apnīk m20 labprāt atpirktu ;)

Dj_atoms
šitas ir pārāk labs lai laistu detaļās :D :D

Pārlēkt uz forumu: