AllCars.lv
November 26 2020 06:02:20
Tagad saitā
· Viesi: 4
· Lietotāji: 0

· Lietotāji: 656
· Jaunākais lietotājs: JaX

Reklāma
AMriepas.lv
Skatīt pavedienu
AllCars.lv » REMONTA ZONA » CITS
 Izdrukāt tēmu
klaudzieni kad ir ātrumā
eddis
yo. Varbūt kādam ir idejas/varianti kur meklēt vainu šādai situācijai...

bmw e36 2.5 benzīns (manuāls) braucot ieliekot ātrumā parādās klaudzoņa/sitieni zem mašīnas aizmugures daļā (šķiet ka labajā pusē). Kad izņem no ātruma (brīvgaitā) tad sitieni pazūd. Nekādas vibrācijas, noraustīšanās nav tikai sitieni kad ir ātrumā.
www.bildites.lv/images/e11uegvq11wb953czyet.jpg

Azazelo
vrbt kardāna karājošasis gultnis

mar4ix
Laba doma būtu pacelt auto uz pacēlāja iegriezt uz tik km/h kad tev parādās klaudzoņa un kādam nočekot kas tur klab.

eddis
Visštruntīgākais jau ir tas, ka nav tādas lielās iespējas tikt uz pacēlāju..atrodoties te UK.. :D bet mar4ika ideja laba..būs pa brīvdienām jāizveido kāds improvizēts pacēlājs.. mošk uz kādiem celmiem jāuzceļ un jāpalien jāpalūr kas tur neliek mieru..

edit:
varētu būt vaina dēļ kardāna muftes maiņas + sajūga diska maiņas, ka tur varbūt kaut kas nav bijis kārtīgi pievilkts..un tagad panācis vaļā? Lai gan.. es nobraucu ~1700km un nekas nebija..tagad tikai sākušās tās skaņas.
Izlaboja eddis kad 05.08.2013 23:53

mar4ix
Mufta jau izklausās ticamāk...

Kalvito
Ja kas man ir servisam pieeja. :naac:
Jo servisi anglijā ir ļoti dārgi ja nav savējie. :D
alfisti.lv/images/smiles/alfavirus.gif
Свистни в хyй придурок там тоже дырка!

www.draugiem.lv/kalvito
eddis
Kalvito rakstīja:

Ja kas man ir servisam pieeja. :naac:
Jo servisi anglijā ir ļoti dārgi ja nav savējie. :D

ja es braukšu līdz tevīm uz servisu..tad man tas pats sanāks te kkādā leišu servisā (kur nemaz nerauj 3 ādas) diagnostiku uztaisīt :D Ja vien tev nav sakari arī no manas pilsētas :D

Runājot par tēmu.. ir doma sākt ar to, ka nomainīt jeb ieliet eļļu reduktorā :D Šodien uz donkratu pacēeu to pusi pagriezu riteni uz vienu pusi pēc tam uzreiz uz otru (viegli uzgriezu ar R ātrumu pēc tam iemetu 1 (lēni atlaižot sajūgu) bez bremzēšanas). Itkā pazuda tie klaudzieni..un nu parādījās tāda taka skrāpēšanās..varbūt nedaudz metāliska.
Pa brīvdienām jānoņem bremžu disks..jāpārbauda vai gadījumā roķenes troses gals netaisa tās skaņas, jo man visi tie krikumi ir izravēti ārā..jo samalās..uzsūtīju komplektu un būs jāliek viss svaigs. Tad jau arī padošu ziņu kas un kā.. ja būs kas interesants, tad uzknipsēšu. :)

Pārlēkt uz forumu: