AllCars.lv
March 22 2019 02:31:25
Tagad saitā
· Viesi: 2
· Lietotāji: 0

· Lietotāji: 655
· Jaunākais lietotājs: namyvon

Reklāma
protuning.lv
Skatīt pavedienu
AllCars.lv » MŪSU BRAUCAMIE » Mūsu auto
 Izdrukāt tēmu
Trusis | Garāža
Trusis
Nja, gadās, bet par nieka cenu, laba ir!
Jācer, ka visu sanāks savest kārtībā un varēs labi izbaudī mašīnas priekus
BMW 320 (E30)
Renault Espace (2.0)

mar4ix
Apakšu esi vispār tai mašīnai redzējis?

edsLv
Nu ne, nu kapec, tos ecotecus jaapkopj ta itka tas butu ferrari savadak vini sak rit degvielu. Tik nelej 10w40 kompensatori saks grabet momentali! 5w40 tam motoram tiri labi patik.
Autoremonts un metināšanas pakalpojumi.

mar4ix
Eļļu nav jālej kāda labāk patīk, bet kādu ražotājs ieteicis, gan pēc viskozitātes, gan pēc specifikācijas koda.
Lejot, to kas patīk, tā tik panāk effektu ar grabošiem kompensātoriem.

melms
edsLv rakstīja:

Nu ne, nu kapec, tos ecotecus jaapkopj ta itka tas butu ferrari savadak vini sak rit degvielu. Tik nelej 10w40 kompensatori saks grabet momentali! 5w40 tam motoram tiri labi patik.

Absolūtas muļķības :D Ecoteci rij eļļu ne degvielu man ecotec nobraukts virs 500k km normāli braucot zupu ēd kā pēc grāmatas, eļļu gan 1l uz 200km, braucu uz atrobotku, nobraucis esmu 12k km bieži vien pedāli grīda, nav ne noklapējis, ne grab kompensātori, un nav nekāda dižā atšķirība starp 10w40 un 5w40 viskozitāti, tik tāda ka 5w40 auksta ir šķidrāka un tāda eļļa labāk ir aukstā ziemā, vasarā gluži poh 10w40 vai 5w40 viskozitāte.
lh5.googleusercontent.com/-MPvOaNIsWnE/UWBBi9j5Y_I/AAAAAAAAA68/UcT5jLPhu7g/s612/Porsche%2520approved%2520temp.png

edsLv
Es runaju pa benzinu ne dizeli. Man bij tads pats ka trusim tagad ir, vins atri vien pieteica streiku pec 10w40 ieliesanas. No vacijas atnaca ar 5w40 pilno sintetiku, vis bij gerai!

Trusis
Apakša viņam ir labā stāvoklī, bet vienīgais kas caurs ir izputēs!
mašīnai nevajag neko pielikt ne atņemt! esmu pagaidām apmierināts!
neder arī mašīna kurai pat ratus nevar ielikt jedzigi
BMW 320 (E30)
Renault Espace (2.0)

melms
Es arī runāju par benzīna motoru un eļļas viskozitātei tur nav sakara :D Man omegai y22xe principā tas pats 1.8 motors tik par 9mm augstāks bloks un lielāks virzuļu diametrs (tāds pats kā 2.0) galvas principā visiem šiem vienādas un protams jaunāka simtec vadība. 10w40 comma, ko tirgo jureckī izlejamu ir škidra un liekas ka ar mazgātāju, jo baigi skalo uzdegumu(ātri paliek tumša) un tamdēl no rīta uzgrab kompensatori tieši tāpat kā būtu pirms eļļas maiņas iegāzts skalotājs.

edsLv
Nu es tad nesaprotu kapec man varsti saka grabet tiesi pec ellas mainas, ari pirku izlejamo, tikai aiz cukurina.

melms
Iespējams piedeva bija klāt iepriekšējai eļļai, lai negrabētu uz pārdošanu. Ar to veikalu nav nācies sakārties tāpēc nezinu ko tur tirgo, bet ar jurecka eļļu stabili, kad pielaiž no ilgākas stāvēšanas iegrabas vairāk, bet darbībā diži skaļāks nav

Trusis
Šodien pielikta roka Opelīša rokdarbiem, kuru rezultātā neslāpst un neraustās apgriezieni!
Paldies EdsLV par palīdzību.
BMW 320 (E30)
Renault Espace (2.0)

Trusis
Nomazgāts auto, bet fotogrāfēts ar " HD kameru "

Auto ir vizuāli defektiņi, bet tas ir tik nenozīmīgi, ka liels priekš ir par šo auto īpašnieku kļūt

imageshack.us/a/img547/2888/vmav.jpg

img407.imageshack.us/img407/3073/pvyo.jpg
BMW 320 (E30)
Renault Espace (2.0)

Trusis
Šodien tika iztīrīts brīzgaitas regulātors un palicis mazliet labāk, bet jau jaunmēnesi būs lielie remonta darbi uz TA.
BMW 320 (E30)
Renault Espace (2.0)

Trusis
Vakar sanāca aksedents un norauts tika izpūtējs, kuru sametināja pirms braucot uz Liepāju no Priekules! Šodien vēl tiks apgreidots un sataisīts atlikušā daļa! Bilde vakarā būs!
BMW 320 (E30)
Renault Espace (2.0)

Trusis
imageshack.us/a/img822/9003/gh32.jpg

imageshack.us/a/img46/104/dpkv.jpg

Doma ir nokrāsot esošos diskus citā krāsā!
Bija doma kādā košā krāsā, bet sieva izteica pretenzijas :D

Tad nu domas sāka svārtīties no baltiem uz melniem, ko sakāt?
BMW 320 (E30)
Renault Espace (2.0)

mar4ix
Šie diski galīgi garām sim auto. Pārdod un nopērc ko jaunāku un ne tik kantainu.:(

Kalvito
opeļiem ar katru gadu cena tolmetā krit. shura
alfisti.lv/images/smiles/alfavirus.gif
Свистни в хyй придурок там тоже дырка!

www.draugiem.lv/kalvito
Trusis
šie diski labi būs ziemai ;)
BMW 320 (E30)
Renault Espace (2.0)

melms
Labāk neaiztiec to diskus. Košā krāsā izskatīsies ekstra tizli

Trusis