AllCars.lv
June 18 2019 12:11:09
Tagad saitā
· Viesi: 7
· Lietotāji: 0

· Lietotāji: 654
· Jaunākais lietotājs: PezoNorkys

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un restauracija.
Skatīt pavedienu
AllCars.lv » REMONTA ZONA » VIRSBŪVE
 Izdrukāt tēmu
Auto krāsošana liepāja?
M3R
Varbūt varat padalīties ar pieredzi auto krāsošanā? par kvalitāti, cenām?
Jūtu, ka pavisam drīz vajadzēs pārkrāsot visu auto...
Ja kāds var ko piedāvāt var sūtīt arī PM
Izlaboja M3R kad 21.04.2012 02:31
#давайдосвидания

allcars.lv
ZummZumm
man ari interesee...doma2

mahts
Nu cik man ir bijusi pieredze ar krāsotājiem! Migla (dzērves 1. ) tomēr viss labāk taisa un cenas ir tādas pašas kā kaktu kantoros! vēl "Žeņa (uz flotes ielas) tīri oki taisa ! chomi

mazinjais007
virsbuves remoti sia CEHS migla ir garam

zakis
Inkubatorā kvalitāte ir praktiski ideāla, bet arī attiecīgi maksā un ir iespējams ka var gadīties gaidīt kādu laiku rindā.

Minka
Cik visu ko esmu krāsojis tad pie usera nedarbs... kvalitāti apšaubīt netaisos, man patika! Cenas priekš mana maķeļa patīkamas!hvz
;)“It always seems impossible until its done.”;)

www.allcars.lv
mats
Sia cehs
www.bmwliepaja.lv

krievs
uz flotes iela tur iekshaa tas teritorija ir chalis Zhenja... laba kvalitate.. vinjsh krasoja golfu pec avarijas, un M paket uz e60
Izlaboja krievs kad 21.04.2012 17:13

shikaka07
krievs rakstīja:

uz flotes iela tur iekshaa tas teritorija ir chalis Zhenja... laba kvalitate.. vinjsh krasoja gp;gu pec avarijas, un M paket uz e60

pazistu vinju ar, normaals dzekinshrock.darba vinjam netrukst,visadus glaunus un ne tik glaunus autinjus var redzet pie vinja servisadesinjsh
chzmemebase.files.wordpress.com/2011/08/memes-wait-for-it.gif

Arturs
Sveicināti!

Par cik jau tēma par auto krāsošanu Liepājā ir izveidota, tad atļaušos pievienot arī šeit savu jautājumu. :)

Es interesējos par auto krāsošanu Liepājā, kur ir normāla krāsošanas kvalitāte par pieņemamu cenu. Sapratu ka uz Flotes ielu esot kvalitatīvi, tomēr jāgaida lielas rindas un labu laiku iepriekš jāpiesakās.

Tad nu ieteica man vienu servisu Liepājā pie bijušās ķieģeļu rūpnīcas turpat netālu no auto šrotes. Serviss krāsojot mašīnas labi un pat nesen itkā esot ierīkojuši krāsošanas kameru.

Situācija tāda, ka vēlos uzzināt kādam varbūt arī ir bijusi darīšana ar šo servisu un varēs padalīties ar šī servisa kontaktinformāciju (telefona nr.), lai varētu ar viņiem sazināties un painteresēties par iespēju nokrāsot mašīnai bagāžnieka vāku....

Lieta tāda ka mašīnu vajadzētu iedot meistaram nākam otrdien, lai nokrāso to vāku...

Paldies jau iepriekš par atbildi!

M3R
es tur pilnībā pārkrāsoju savu autiņu, kvalitāte, attieksme, cena = ok

allcars.lv
Arturs
M3R rakstīja:

es tur pilnībā pārkrāsoju savu autiņu, kvalitāte, attieksme, cena = ok

Nu skaidrs. Man jau tā teica, ka esot labi. Un pirms tam arī biju šeit pavērojis bildēs Tavu autiņu, patiešām smuki sanācis! ;)

Varbūt Tev ir pieejama arī kāda kontaktinformācija, kā ar viņiem varētu sazināties? Jo pa cik šonedēļ Rīgā strādāju un nākam pirmdien tikai uz Liepāju braucu, tad būtu labi ja varētu sazvanīties ar viņiem un painteresēties par iespēju to nākamnedēļ nokārtot.

M3R
28697976 MAREKS ;)

allcars.lv
GSI IQ
Varbūt kāds var ieteikt Lētāko kantori :)
Vajag tik pārkrāsot,rūsa nav,buktes nav. sīkas švīkas,atsistas ar akmentiņiem utt sīkumi!
Atrādot auto Rīgā prasīja 290ls-350ls+ Reklāmiņa Logā viņu!
par kvalitāti, nu lai nav sliktāk ka ir!

KeX
Arī vajadzētu kkādu lēta krāsotāja kontaktus kas varētu sagatavot un uzkrāsot abus buferus :naac:

Arturs
M3R rakstīja:

28697976 MAREKS ;)

Liels paldies! agree Mēģināšu sazināties un noskaidrot situāciju vai ir iespējams sarunāt.

M3R
KeX rakstīja:

Arī vajadzētu kkādu lēta krāsotāja kontaktus kas varētu sagatavot un uzkrāsot abus buferus :naac:

tev tik sads variants der http://rus.tvnet...._www.tvnet

allcars.lv
Jurciks
Šodien tika nokrāsoti durvju rokturi MKM krāsotavā, kvalitāte ok :) noteikti iesaku ;)

rainman
kur ir tā MKM krāsotava? interesē vienu pamperi sakrāsot?

EsKaspars
man nokrāsoja MKM visu mašīnu, diezgan lielā dirsā

www.EsKaspars.lv
Pārlēkt uz forumu: