AllCars.lv
November 26 2020 05:14:34
Tagad saitā
· Viesi: 7
· Lietotāji: 0

· Lietotāji: 656
· Jaunākais lietotājs: JaX

Reklāma
AMriepas.lv
Skatīt pavedienu
AllCars.lv » REMONTA ZONA » CITS
 Izdrukāt tēmu
Pečkas ventilators. A6 C4
morfin
Lieta tāda, ka pirms dažām dienām manam A6 C4 pazuda gaisa plūsma salonā (īstais laiks, kad ārā ir tādi mīnusi). Pārbaudīju visus drošinātājus - tur viss labi. Relejs arī nostrādā, kad ieslēdz pečku. Nodomāju, ka pie vainas tas motoriņš, kas dzen to gaisu salonā, atradu tad kur nu viņš ir. Ieslēdzot pečku - spriegums pie viņa pienāk, tātad drošvien vaina ir tieši tajā motoriņā, jo pat tā mazliet uzsitot ar roku pa viņu - viņš atkal sāka griezties. Nez vai oglītes jānomaina, vai viss motoriņš, bet ir divi jautājumi:

1. Vai kāds ar ko tādu ir saskāries un kā problēmu atrisināja?
2. Kā pie viņa tikt klāt, kā dabūt laukā un no kuras puses sākt?

Rauku bildes:
http://postimage....h9ngcity3/
Iespējamais vaininieks:
http://postimage....kngbjt4fj/


Autiņam ir klimatkontrole ar kondišku.
 
Shadris
Tev ir kondicionieris vai nav?
 
pecka
Shadris rakstīja:

Tev ir kondicionieris vai nav?

Autiņam ir klimatkontrole ar kondišku.
 
Shadris
Nepaskatījos bides. Tur jau varēja redzēt, ka ir. Tad darīšana ir liela. Katrā ziņā tā kaste ceļas ārā vienā gablā - tā kurā iekšā ir tas motoriņš. Lai to kasti izceltu ir jāaplasa viss kas ir ap to no motortelpas, tajā skaitā arī tosola trubas, kas iet uz pečkas radiatoru. tad ir jālien salonā un jāizārda visa viduskonsole. pilnīgi visa - jāizvelk tā daļa ārā, kur ir radio, klimas panelis, slēdži utt. tad no salona puses jāatvieno visas gaisa trubas no tās kastes, kas tur ir. Tās kuras pūš uz kājām un arī tās, kuras aiziet tālāk uz paneļa galiem. Protams arī visi vadi. Tad tā kaste prātīgi jālauž ārā, jo ir pielīmēta uz tādu lipekli. Tad jāsamaina motoriņš un jāliek atpakaļ. Tikai atpakaļ liekot ir jāskatās, lai tas lipeklis ir taisns un visās vietās, jo savādāk var sākt tecēt ūdens salonā un tas būs galīgi slikti.
Un jā - es liktu jaunu motoriņu, nevis lietotu, jo tas darbs nav tā vērts, lai to darītu ik pēc pāris mēnešiem. Man pagāja apmēram pus diena līdz nomainīju.
 
morfin
Nū, zinu, ka mainot pečkai radiatoru, ir tik liels čakars, bet vai tad, lai tiktu klāt pie tā motoriņa, ir jāiejaucas arī no salona puses? O_o
 
Shadris
Tad kā savādāk Tu izvilksi to kasti ārā?
 
mar4ix
To visu var 2.5 stundaas sataisit, rauj to kasti ara, viss ko tev vajadzes ir - skruvgrieznis un mazais varatoks ar 8 mm. mucinu (emo)
 
Pārlēkt uz forumu: