AllCars.lv
September 27 2020 08:48:42
Tagad saitā
· Viesi: 2
· Lietotāji: 0

· Lietotāji: 656
· Jaunākais lietotājs: JaX

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un restauracija.
Skatīt pavedienu
AllCars.lv » PAREDZAMIE PASĀKUMI UN AKTIVITĀTES » Citi pasākumi un aktivitātes
 Izdrukāt tēmu
"LĪGO" togehter with AC
go-go
Kalvito rakstīja:
Mierīgi Jāņi.! :D

sounds so fun, fun, fun skrien rock2
ja jau visi dzīvi un veseli, tad pēc pāris dienām, nedēļām, mēnešiem vai varbūt tikai gadiem ar smaidu šo jāņus varēs atcerēties mhihi

Edman
bija forši, kompānija laba, vieta arī laba super

Šodien jaturpina :D
i.imgur.com/zlgu4Nb.png

kzVTI
Kalvito rakstīja:
norkys rakstīja:
energys,
vakar majup celja iebraucam rucava balee un tur sadauzija kalivot edsLv un to ar audi neaceros 1ingus nebija tuvuma tapec netrapija :D un edsLv e30 saspardiija vietejie :D

Beidz dzert.. Tavu tekstu knapi izlasīju.. emo
Sanāca jā vakar starpgadījumi, arī AC vidū.. Bet nu ceram uz sapratni un mieru! :)

centies nenemt to personigi, tu esi normals pacans (vai kabans kaa pats sevi sauc), bet pa cik mila miera labad tad daudzi nespej, vai negrib tew pateikt, ka tu esi sape pakala. tew nekad nekur nav probleemas kur tew menti vai citi kluba biedri aizraada, bet tu jau esi iedevis savus personas datus, vai jau visu jau sarunajis.man tu eest nepraasi, un esi pat palidzeejis, taakaa personiigi pret tewi nekaa man nau. vnk tawaa izcelshanas un izdariibas, besii un kaitina cilveekus, es to esmu dzirdeejis no wairaakiem.vai man jaasaka tew priekshaa ka kopiiba vai bars noziimee ka vari atdaliities no taa bara, kas tewi ir ieluudzis, vai zem kura paspaarnes tu lido liidz.ir draugi un ir klubs, biedriiba, vai organizaacija kurai tu seko vai nee.... ja nee, tad tu pats saproti tu neesi 1ns no mums....

Aidzhis
super Izklausās, ka feini gājis jums! mhihi

norkys
kzVTI,
cik Noprotu tas uz visiem mums atiecas kalvito mani edsLv u,t,t ? vai ka ?

nav
kzVTI
uz Klavito!!!!

Kalvito
kzVTI rakstīja:
uz Klavito!!!!

Kalvito.. doh
alfisti.lv/images/smiles/alfavirus.gif
Свистни в хyй придурок там тоже дырка!

www.draugiem.lv/kalvito
norkys
Bildes nav no 23 ???