AllCars.lv
September 27 2020 09:30:20
Tagad saitā
· Viesi: 4
· Lietotāji: 0

· Lietotāji: 656
· Jaunākais lietotājs: JaX

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un restauracija.
Skatīt pavedienu
AllCars.lv » PAREDZAMIE PASĀKUMI UN AKTIVITĀTES » Citi pasākumi un aktivitātes
 Izdrukāt tēmu
"LĪGO" togehter with AC
Minka
doma2
;)“It always seems impossible until its done.”;)

www.allcars.lv
norkys
piekritu parto alko variantu bara :D pec 4 glazites katrs meginas panakt savu taisnibu :D ,un ja buus visi viena bara tapat visi saks velak blaustities un neko izsti nevares saprast,p,s papardes ziedu jav ari kads ies tak mekleet :D :D

Ka saka taiss vienu Katlu Vienu Kartigu uguni uz visiem jo pie ta ari tiksies viisi ,otrs tas ka nebutu sudigi ja ari butu pirts dikjis ;)

NEz Kas ar ANderos Tam pavilosta Livanu maja :D ja vins to varetu sarunat tad tur ari var :D un pie reizes aizstaigat uz koncertu ar vareetu :D
Izlaboja norkys kad 05.06.2011 17:43

nav
Sincha
Kas tad īsti paliek ar tiem AC Jāņiem???doma2
Tie jau vairs nav aiz kalniem :)

Minka
jaa - man arii interesee?? nedot

www.allcars.lv
Fry
te katrs piedavaja savas vietas,bet vrk info nesniedza! beigas brauksim uz bernatiem brunurupucis

ARw
photo2.poga.lv/photos/1006/0627/stepins2/8653569783_p.jpg
photo2.poga.lv/photos/0909/0909/mirdza/7726399359_b.jpg
utt
ARwiids
i44.tinypic.com/ju9stf.png

AllCars.lv
Sincha
Vajag saorganizēties un ierakstīt, kad un cikos satiekas, lai stūrētu uz jāņošanas vietu ;)

Blondaa
Cik zinu,tad šī vieta parasti tiek aizņemta jau laikus!
Katru gadu ir ļoti daudz cilvēku kuri grib tur svinēt,bet kad aizbrauc,tad viss jau aizņemts!

Cinx
Fry rakstīja:
te katrs piedavaja savas vietas,bet vrk info nesniedza! beigas brauksim uz bernatiem brunurupucis

Bernātos starpcitu ir pietiekami daudz skaistu vietu, kur Līgot, tas tā nezinātājiem ;)

norkys
Pavilosta ir museeja taka tur viss var notikt ja kas rakstamis un runajam talak :D

nav
M3R
Galvenais lai tuvumaa ir balliite :D

allcars.lv
ARw
Es gan esmu par rucavu hvz! Vietu var aizņemt laicīgi ;))
ARwiids
i44.tinypic.com/ju9stf.png

AllCars.lv
Brauniigais
tagad sanāk tā, katrs velk "segu" uz savu pusi, bet pie kopsaucēja nenonāk.... garzemi

norkys
tapeec vaig paavilostu :D

nav
Brauniigais
Man šķiet ka nebūtu slikti šogad svinēt citur, nu iepriekšējā gadā svinējām Pāvilostā, šogad varētu tad Rucavā, protams ja tā vieta nebūs aizņemta, man nav nekas pret Pāvilostu, man vnk liekas, ka nebūtu slikti kaut kur citur...
Tas būtu mans viedoklis.... :)

BK
Cerams, kad kkas beigu beigās sanāk, jo nu neko citu neieplanoju kā svinēt ar ac jāņus plus vēl tas, kad jastrada... nju cerams ka vis izdosies, lai pedeja diena nav jadoma ko tad isti darit :)

Tad rucava??? :)

Sincha
Es arī uzskatu, ka šogad vajadzētu kur citur :) Ja tā sēta ir samērā tuvu centram, visi asadzērušies....pāvilosta.....plūktiņš....confused

M3R
rucavaa paaraak taalu no centra

allcars.lv
Fry
M3R rakstīja:
rucavaa paaraak taalu no centra

bet lietuva gan ne :D

Minka
sarkst tad paliekam pie rucavas...

vajag sarunaat kursh brauks kaadu dienu aatraak vietu rezerveet...

un arii kopiigo tikshanaas vietu un laiku izbraukshanai no pilseetas..

www.allcars.lv
Pārlēkt uz forumu: