AllCars.lv
December 03 2020 15:03:37
Tagad saitā
· Viesi: 6
· Lietotāji: 0

· Lietotāji: 656
· Jaunākais lietotājs: JaX

Reklāma
protuning.lv
Skatīt pavedienu
AllCars.lv » REMONTA ZONA » CITS
 Izdrukāt tēmu
kondiškas uzpilde
Zipppo
Varbūt kāds jau šogad ir veicis kondiškas uzpildi un zin kur var par pieņemamu $ pārbaudīt un uzpildīt (bez Vegas) ? doma2

energys
Bija viens meistars, kurš ezemalas rajonā darbojās (ja nemaldos Mālu ielā). Bet nezinu precīzu adresi un vai vispār tur vēl kāds nodarbojas ar to.

M3R
man ar vajadzeetu uzpildiit, ne vegaa

allcars.lv
rainman
a kas vegā tik slikts?

M3R
30 ls :kk:

allcars.lv
Brauniigais
es vienreiz gāju ar kājām un redzēju uzrakstu kondicioniera uzpilde, bet vairs nepateikšu kas par ielu, iespējams netālu no 31. skolas, es tik zinu ka pie skolas bija rakstīts Liepājas Valsts Tehnikums, mosh kādam tas ko izsaka

Re5tepa
uzpilde jau atkarīga no tā cik freonu vajag. ja sistēma pilnīgi sausa tad tie /- 30ls būs jebkur ;)

Pilots
Kad man beigsies atvaļinājums tad noskaidrošu cik tas prieks maksā jo manam autiņam ar ir jāpilda tā figņa! Pie mani brauc čalītis kas rukā aukstum iekārtās ir tāda firma!

varu uzjautāt cik piķo!

Kalnux
Re5tepa rakstīja:
uzpilde jau atkarīga no tā cik freonu vajag. ja sistēma pilnīgi sausa tad tie /- 30ls būs jebkur ;)

Kuldīgā pie čoma priekš Opel Vectra B sanāk pa 25Ls
Ford Galaxy, ja trubas iet arī uz aizmuguri laikam bija visi 50Ls.

Zipppo
Pilots rakstīja:
Kad man beigsies atvaļinājums tad noskaidrošu cik tas prieks maksā jo manam autiņam ar ir jāpilda tā figņa! Pie mani brauc čalītis kas rukā aukstum iekārtās ir tāda firma!

varu uzjautāt cik piķo!

NU uzjautā ;)

Labākais kad iebraucu Ardalā un pajautāju vai var uzpildīt un cik tad pateica kad 45Ls + pa remontu vēl, jo redz freons, ja neesot noplūde tad nevarot nekad mūžā beigties emo

Zipppo
Šodien beidzot tikku pie aukstuma atkal iekš auto... iekš Adam Auto pa 16,50 Ls ! Interesantākais ka Rīgas un Ventspils Adam auto maksā 30ls ar kapeikām bet Liepājas 16,50 super

Pārlēkt uz forumu: