AllCars.lv
November 26 2020 05:24:12
Tagad saitā
· Viesi: 7
· Lietotāji: 0

· Lietotāji: 656
· Jaunākais lietotājs: JaX

Reklāma
AMriepas.lv
Skatīt pavedienu
AllCars.lv » REMONTA ZONA » CITS
 Izdrukāt tēmu
Ziemas riepas ar skrūvēm
nk86
Tā kā sals nebeidz sākties un drīz jau varēsim doties uz tuvējām ūdenskrātuvēm slīpēt ledu, ir sasāpējies viens jautājums- kā pareizi jātaisa zemākā attēlā redzamās riepas? Saskrūvējam "samarezus", ieliekam kameru un maucam? Vai kā savādāk?domaa

content6-foto.inbox.lv/albums147322861/nk86/30-11-2010-riepa/dsc-0071-resize-t2.jpg

gacho102
es vismaz liku riepaij pa iekšu pažarnieku šļuteni un pec tam kameru..it ka nebija nekadu problēmu!!!zinu ka citi liek ta saucamo fliperu...kas nak gaziku ziliņu un visu parejo krievu tehnikas riepas allcars.lv

keny
uz kādu izmēru vajag skruvēt? varu piedāvāt divus gb. jau ar lielajiem šipiem kautkādas garažā bija.. tiesa uz r13 virsū.. ne reizi nav brauktas jaunas ziemenes..
zemāk redzamās izskruvē tās 100 skrūves drusku pāri varbūt ieklāj gumijas gabalu un tikai tad kameru citādi ka sāks nākt atpakaļ vai izkustēties tā sadurs kameru.. respektivi starp kameru un riepi vēlviena pabiezāka pēc iespējas gumijas kārta.. un tad tik mauc.. un lai veicās tavai kārbai :D

Shadris
Kārba mazāk, bet pusasis gan - tas pats, kas pie zāģiem (sporta šipiem). Mēs skrūvējām nelielas skrūves ar uzgriežņiem. Darīšana liela, bet salikām šeibas abās pusēs un braucām bez kameras. viss bija ideāli..

ordii
165 vai 155 uz 80 augstumu r13 garažā ir keny.

hankook w..603 varēja būt, tāds nishpai līdzīgs kubiku raksts un džipu radzes uz līmes sasēdināti
www.200sx.lv/forum/files/thumbs/t_12419381_630.jpg

www.windcitycars.lv
realais
es saskruuveeju vasarenees samarezus un liku prosta kameru bez nekaa, gaaja super, vieniigi ja norauj no trases tad ar vasareneem hujova tikt aaraa! bet asas izjuutas garanteetas un veiksmi skruuveejot :D pavadiju vairaakas stundas kameert saskruuveeju :D

nk86
Domāju meistarot uz r15. 13nieki neies virsū šoreiz, bet paldies par piedāvājumu ;)
Un kā ar balansēšanu - vajag vai nē?
Cik garus samarezus izmantojat un cik daudz aptuveni nepieciešams 4 riepām? :)

keny
priekškam balanset uzskatu.. jo tapat tikai pa ledu gaziisi

M3R
gribeetu redeet, kaa taadas nobalanseetu shura
#давайдосвидания

allcars.lv
Shadris
Balansēt nevajag! Mēs vienā riepā skrūvējām ap 150 skrūvēm.. bet varēja vēl..

nk86
Nu, paldies par info, jāmeklē skrūvgriezis un jāķeras pie darba ljot4ik

keny
drīzāk sāc lādēt skrūvpistoli ja nē paliksi bez rokām! :D

realais
es ar saskruuveeju 150skruuves bet vareeja vairaak, bet taapat bij labi! nu garumu jaastaas peec protektora!

Dj_atoms
M3R rakstīja:
gribeetu redeet, kaa taadas nobalanseetu shura

nobalenet es tew varu ari "kiegeli" tik cik atsvarus tas prasis :D un sini gadiijumaa nebus jega :D
Izlaboja Dj_atoms kad 01.12.2010 20:54

Kasparis
Ja saskrūvēts ir simetriski, tad necik daudz atsvarus jau arī nevajadzēs...
Bet lai plosītos pa ledu ar, teiksim, 100g disbalansucrazy
www.e30.lv/signaturepics/sigpic3657_1.gif

Pārlēkt uz forumu: